Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Umí ati3200 zobrazit 2*digitál-dvi a hdmi???

Dobrý den,
koupil jsem pc s deskou s ati3200. Když připojím vga a hdmi tak mi funguje bez problémů,
ale když připojím dvi a hdmi tak se mi nerosvítí ani mon. ani tv.
Ovladače mám nejnovější. Nebo prostě tato integrovaná karta neumí zobrazit 2*digitály tedy dvi a hdmi??
Děkuji za pomoc Otáhal

ovšem bacha na 54xx/55xx vzhladom na zámer používať to hlavne na pre potreby fullHD videa,tieto karty akcelerujú len do 720p,a to aj napriek tomu,že patria do 5-kovej generácie ,majú totiž podobné hw obmedzenia ako starý hd2400,takže sa dajú označiť s troškou nadsázky len ako HDready graf.čipy,nie fullHD....