Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním notebooku

Ahoj lidi. Moc bych Vás chtěl všechny požádat a poprosit o radu. Před několika dny se mi sekl notebook a objevila se modrá obrazovka kde bylo napsaný:

A problem has been detected and windows has been shut down to prevent damage to your computer.
Attempt to reset the display driver and recover from timeout failed. If this is first time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen apears again, follow these steps:
Check to make sure any new hardware or software is properly installed. If this is a new instalation, ask your hardware or software manufacturer for any windows updates you might need. If problems continue, disable or remove any newly installed hardware or software. disable BIOS memory options such as caching or shadowing. If you need to use Safe mode to remove or disable components, restart your computer, press F8 to select Advanced Startup Options, and then select Safe mode.
Technial information:
***STOP: 0x00000116 (0x84C62510, 0x8F0115F0, 0x00000000, 0x00000002)
***nvlddmkm.sys - Address 8F0115F0 base at 8F00C000, DateStamp 469e7bde

Colecting data for crash dump ...
Initializing disk for crash dump ...

Zkusil jsem updatovat windows (vista home premium) "když už se mi nějákou haluzí podařilo poč. zapnout". No a teď to vypadá že jede v pohodě....ale mám strach aby mi za chvilku neudělal něco podobnýho. Děkuji mnohokrát za každou radu co s tím, nebo co to je...

Dobry den,

v dnesni dobre je opravdu hrozne, ze za pomoci googlu, najdete proste "jen obecnou" poradnu. Trvalo mi 10 vterin, nez jsem nasel forum, na kterem resi presne Vas problem.

Z prispevku cloveka z nasledujiciho fora, by si mnozi mohli a snad i meli brat priklad...

showthread.php

Procetl jsem prvni stranku, na vic nemam cas - problem toho cloveka tam sice nevyresily, ale nejake solutions tam jsou, takze hodne stesti.