Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod VHS do PC?

Poradit?
Převod VHS do PC?
Jde to rovnou přes nějaký kabel Scart-USB nebo něco takovýho?Nebo nějakej program?V PC mám W7.Pinnacle 14Ultimate mám a tam to nejde rovnou z videa.

Máš 3 možnosti:

1. Propojit videopřehrávač s TV kartou (pokud ji vlastníš)
2. Použít převodník, je jich spousta. Který je použitelný poradí jiní..
3. Využít analogový vstup digitální kamery a nahrát to přes firewire jako běžné video z kamery.

Bod 1 nedoporučuji, pokud máš možnost zvolit bod 2 nebo 3.