Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Bezdrátová síť

Dobrý den, potřebuji poradit ohledně bezdrátové sítě. Mám doma stolní počítač a k němu připojen modem Zyxel. Dneska mámě přivezli notebook. A chce tam mít internet. Vím jen, že se musí založit síť, ale více ne. prosím o podrobný návod. Předem děkuji

To je router aj s wifi, takze staci do neho strcit LAN kabel z notebooku a mas internet. Alebo si v nom v nastaveniach povolit WiFi, zabezpecit (v nastaveniach nastavit WPA2, heslo) a z notebooku sa pripajat cez WiFi.
Jak sa ide do nastaveni routeru najdes v jeho navode, je urcite aj na internete (www.google.com a tam si zadas P-660HW manual)