Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem waste toner tank pri samsung cpl-500

neviem presne co si mam pod touto hlaskou prdstavit. co sa povazuje u tejto tlaciarne za toner tank? vygooglil somn totizto ze mam poskodeny toner tank vymenit...ale jedine co sa da vybrat okrem tonerov je toner belt...zeby = toner tank?
stretol sa niekto s podobnou chybou?

dnes som usetril zakaznikovi tak 3-4000 a on to jaksik zabudol financne ohodnotit. opravil som hlasku waste toner ten pomocou nozika kuska narezanej gumy a srobovaku (ten som mal aj tak len na paradu).
inak vyprazdnenie toner tanku nepomohlo musel som to riesit s tym cidlom. takze uz mozem ist robit do servisu a opravovat cidla na cpl-500;o)

Co mám zkušenost, tak servisy poskytují své služby za 300 - 500 Kč za započatou hodinu práce a dále poskytují support na jednoduché služby ZDARMA, .. pokud doufají, že si tím získají zákazníky .... no a ty jsi to řešil v rámci té druhé skupiny ... :)), třeba příjde příště s něčím, za co zaplatí.