Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem waste toner tank pri samsung cpl-500

neviem presne co si mam pod touto hlaskou prdstavit. co sa povazuje u tejto tlaciarne za toner tank? vygooglil somn totizto ze mam poskodeny toner tank vymenit...ale jedine co sa da vybrat okrem tonerov je toner belt...zeby = toner tank?
stretol sa niekto s podobnou chybou?

"Waste toner tank" je ta plastová nádoba, na kterou koukáš, pokud otevřeš přední dvířka tiskárny. Je to nádoba na odpadní toner, bude zřejmě plná. Nemusí se měnit, stačí ji vysypat a v místě, kde je fotosenzor (vpravo nahoře při pohledu do tiskárny) tu nádobu např. hadrem na šroubováku vyčistit.:-)
Pro představu obrázek: [samsung-waste-toner.jpg]

keby ste boli u kustik rychlejsi ustetrili by ste mi jeden telefonat do servisneho strediska;o).
tam mi povedali to iste co vy tu ale navyse mi technik oznamil ze moze byt odideny senzor na tlaciarni (ze sa to casto stava) cize vymena nadoby (vycistenie) nemusi pomoct. dufam ze pomoze.

pochybuju že to má senzor. spíš je tam počítadlo stránek a to počítadlo se musí zresetovat. jinak to nebude tisknout a bude to chtít do servisu. návod si zkus najít na netu v servisu ti ho určitě nedaj.aspoň jsem to u různých tiskáren už dvakrát viděl v této podobě

dnes som usetril zakaznikovi tak 3-4000 a on to jaksik zabudol financne ohodnotit. opravil som hlasku waste toner ten pomocou nozika kuska narezanej gumy a srobovaku (ten som mal aj tak len na paradu).
inak vyprazdnenie toner tanku nepomohlo musel som to riesit s tym cidlom. takze uz mozem ist robit do servisu a opravovat cidla na cpl-500;o)

Co mám zkušenost, tak servisy poskytují své služby za 300 - 500 Kč za započatou hodinu práce a dále poskytují support na jednoduché služby ZDARMA, .. pokud doufají, že si tím získají zákazníky .... no a ty jsi to řešil v rámci té druhé skupiny ... :)), třeba příjde příště s něčím, za co zaplatí.