Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak začít programovat?

Zdravím Vás, mám prostou prosbu a sice, ve škole (1.ročník) nás učí programovat v C sharp, bohužel jsme ale dostali profesora, který pořád chce, aby jsme si opisovali kódy, ale nic nám nevysvětlí, přitom toužím po tom něco umět. Chci to vzít do svých rukou, protože jinak rupnu a mám málo času.

Poraďte, jak se naučit alespoň základy a základní smyčky a hlavně pole. Doporučte literaturu, stránky, budu moc rád. Jak a čím mám začít?

Díky.

třeba na živě.cz je spousta dílů, chodím tam když něco potřebuji konzultovat a to jsem neprogramátor

http://www.zive.cz/clanky/poznavame-c-a-microsoft- net--2-dil/sc-3-a-121246/default.aspx

z literatury se určitě něco najde, stačí si vyrazit do velkého kamenného knihkupectví nebo se podívat po eshopech - nakladatelství CPress bude mít určitě něco v nabídce

a pak google - v agnličtině toho bude hodně (i videokurzy, sem tam na nějaký videotutor k nějakému programování narazím)