Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak nastavit Belkin Wireless G F5D7230-4

Zdravim všechny.Prosim o pomoc, nemáte někdo zkušenost s nastavením tohoto routeru??:Belkin Wireless G Router model:F5D7230-4 mam klasik stolní pc s os xpp a nemohu se přes to připojit na net.Návod jsem nedostal.Moc dík

To sem dělal a stále nic.router semnou nekomunikuje.A jak to mam přesně provést?Vypojil jsem internet dal jsem ho do routru a druhý z routru do pc.Pak otevřel internet a zadal adresu 192.168.2.1. .A nic.Ikona mi ukazuje připojení normál rychlosti ale nic se nenačte.

ipconfig /all
C:\Documents and Settings\Administrator>ipconfig /all

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : pc-49kspekxs6
Primární přípona DNS. . . . . . . :
Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý
Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne
WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti:

Přípona DNS podle připojení . . . :
Popis . . . . . . . . . . . . . . : Intel(R) PRO/
on
Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-0A-E6-05-A
Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne
Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 77.237.156.57
Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0
Výchozí brána . . . . . . . . . . : 77.237.156.1
Servery DNS . . . . . . . . . . . : 77.237.128.2

C:\Documents and Settings\Administrator>

Už sem z toho blbej tak se ti moc omlouvam.Takže jestli dobře chápu tak musim tu moji adresu změnit na adresu toho routru?A tu zjistim jak?A pak na síťová připojení-připojení k místní síti-vlastnosti-protokol sítě internet(TCP/IP)-vlastnosti a tam na obouch automaticky?

v nastavení routeru zapneš vysílání wifi - často se označuje "radio".
síť (ssid) si pojmenuješ podle sebe, ať ji poznáš.
nastavíš normu "g" nebo co to umí.
šifrování wpa/2, s šifrou aes.
zadáš delší klíč, poznačíš si ho na samolepku na router.
uložíš nastavení.

na pc dáš vyhledat wifi - uvidíš svůj název - dáš připojit.
vyzve tě to k zadání klíče, necháš ho uložit.
zatrhneš že se chceš vždy připojovat.
a jsi na netu.

ahoj. mám stejný problém, ale výše popsané řešení mi nepomohlo. řídil jsem se podle manuálu a spojení s routrem jsem nedosáhl. Mám Win7. Může být chyba třeba v tomhle? manuál je na vistu a starší systémy.

předem díky za odpověď