Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB nefunguje?

Dobrý den

Mám pc složené z následujících dílů MB MSI K9N Neo V2, cpu AMD X2 5400+ , 2 Gb ram DDR2, VGA MSI ATI 3650 a zdroj 450 w. Systém mám Windows 7 64-bit Ultimate...vše jelo jak mělo jen poslední dobou vůbec nejedou USB na základovce a když připojím náhradní usb větev tak z těch dvou jede jen jedno...zkoušel jsem i ovladače USB 2.0 a nepomohlo to...nemáte někdo podobnou zkušenost čím by to mohlo ještě být? děkuji

Co to je "náhradní usb větev"? Ked tam cpes nejaky kablik tak ho mas blbo zapojeny. Over si zapojenie kablika podla navodu k zakl.doske (navod mas na www.msi.com.tw). Cerveny ma byt + (Vcc). Piny konektora kablika sa daju prehodit (ihlou sa zatlaci zarazka a vytiahne sa drat s kontaktom)

Jakym sposobom "nejedu" tie USB vzadu na PC? Nieco to rozpozna (v spravcovi zariadeni) alebo vobec nic? Ked vobec nic tak su odpalene (zakl.doska), alebo mas blbe ovladace (ovladace su tiez na msi.com.tw)

no tak jediný co funguje je 2-axis 8-button gamepad a to jen na těch přídavnejch...jinak jsem zkoušel do těch dalších usb konektorů připojit cokoliv a nic to nedělá...jinak když do těch přídavnejch dám jiný zařízení než ten gamepad tak to píše že to nerozpozná...a ty windows mám nainstalovaný nově a dělá to pořád...ovladače jsem tam měl původní pak tam šli dát ty usb 2 ale stejně nic...vim že mi ty usb na základovce vypálili flashku...