Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Využití CPU

Ahojte prosím chtěl bych se zeptat má notebook umax 2,4 ghz, 256 MB RAM, když zapnu icq, a přehrávaš DVD začne se mi film sekat, když se podívám na využití CPU mám ho na 100% (někdy kolísá 95,98%) ten film se neseká pořád, ale vždy když je využití CPU na té 100, chci se zeptat čím by to mohlo být? Pomohlo by dokoupit ramky? Nejvíc mi CPu zatěžuje ten přehrávač. Prosím o radu.

Přidání paměti to samozřejmě nevyřeší (i když obecně doporučuji přidat, nikdy jí není dost). Pokud CPU opravdu vytěžuje přehrávač, zkusit jinej (např. VLC media player). V dalším kroce se podívat na zoubek kodekům, antivirům, antispywarům apod. Obecně by nebylo špatné sem vložit úplný výpis procesů i s vytížením systémových prostředků...