Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestavení Pc-Grafická Nefunguje Obraz

Zdravím...Mám problém,sestavil sem si Pc,jenže grafická karta kterou tam mám tak nereaguje ani s žádným monitorem.Přitom když sem ju dal do servisu,tak mi řekly,že funguje bez problému..Můžete poradit?

Základová deska : Biostar 915P A7-Combo
Odk: http://www.geeks.com/details.asp?invtid=915P-A7COM BO

Grafická karta: ASUS EN7300GT SILENT/HTD, 512MB DDR2
Odk: http://www.alza.cz/asus-en7300gt-silent-htd-d94986 .htm

Prosím poraď te mi

ale máš, jen o nich nevíš.

1. ujisti se, že je na desce speaker (piezoelektrické pípátko), nebo že je zapojen speaker z bedny (4-pinový konektor se zapojenými 1. a 4. pinem)
2. Když vytáhneš grafiku a spustíš PC, musí začít pípat
3. Totéž platí o vytažení RAMek (opět jiný druh pípání)

Pokud to nepípá, je špatně usazený CPU, nebo je v háji deska (apropos, kde jsi vyhrabal takovou relikvii?) nebo máš někde kurzšlus (česky zkrat).

Aha. A jakou garanci dává prodejce, že deska je funkční? Nepřišla náhodou zabalená jen v bublinách a/nebo polystyrénu? To je téměř jistá smrt na ESD.

edit: procesor je funkční? Je dobře zastrčen, má namatlaný chladič termopastou a dobře sedící chladič s točícím se ventilátorem zapojeným do správného napájecího konektoru (označeného většinou "CPU") na desce?