Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rezervováno systémem

Dobrý den, mám win 7 a v "Počítači" mám systémový disk "Rezervováno systémem (G:), zajímalo by mě:
1) Co to je?
2) Proč se ta pamět zmenšuje (70MB z předešlých 100MB)

Děkuju za odpovědi.

1) ten oddíl používají sedmičky, jsou tam nějaký nástroje na opravu systému.
2) neukazuje ti to spíš volné místo než velikost oddílu ? Asi si tam něco ukládají.