Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Najdi 10 rozdílů - Prohlížeče

Všimli jste si také podobnosti rozhraní nových verzí internetových prohlížečů? Tahle uniformita mě začíná docela štvát. Osobně zůstávám na Maxthon2, protože mi umožní kompletně překopat rozhraní (lišta s taby dole, svoje čudlíky kde chci...) Tohleto je prostě všechno stejný a nevyhovující.

[3660-max3-jpg]

[3656-1-opera-119343932133798-jpg]

[3657-firefox-4-2-jpg]

[3658-google-chrome-google-com-jpg]

[3659-ie9-001-jpg]

Nevadí, a řekl bych, že je jistá míra uniformity pouze přínosem. Představ si lamku, která doma používá třeba Operu, v práci má pak IE - takový tvor nebude mít při podobnosti browserů vážnější problémy s "aklimatizací".

Nj, ale svět se neskládá pouze z lamek. Taková kravina cpát ovládání nahoru, když systray je dole (defaultně)- to bych se s krysou ujezdil- ať mi umožní změnu. uniformní čudlík obnovit mi je třeba k ničemu- za poslední léta jsem na něj nekliknul ani jednou (mám krysogesto).

Hrozna ale opravdu hrozna kravina, reklama na FF, prestoze cast zalozek je bezne dostupna pro FireFox taky a taky vetsina zalozek v tom IE je VOLENA UZIVATELEM, tudis to spis rika : hele co je v IE mozne vsechno mit, FF sucks (a tak to taky v roce 2004 bylo)

od verze ie7 je ie nezvládnutý paskvil, číli chápu uživatele co sahají k alternativním měničům vzhledu, originál se nedá používat.
nezvládnutému paskvilu ovšem stále zůstávají díry, které jsou firewallem windows úmyslně ignorované (od vista+)
proč má v "nezávislých testech" nejlepší skóre "firewall" comodo? protože ignoruje spywarové jednání součástí ms windows. v ekonomice se takověmu jednání říká korupce.