Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Shader model 2.0

Error:Could not init 3D system
Shared Model 2.0 is required

please install the latest video drive

co s tím mam udělat? Když sem zkoušel aktualizovat ovladače tak to taky nepomohlo pač sem měl nové...tak co s tim? mam Grafiku ATI radeon x600 series

Ten musí mít tvoje grafická karta. Pokud ho nemá, tak máš pešek. Pokud ho chceš, otevři portmonku, vysyp nějaký kredity a zakup za ně novou grafickou kartu s podporou Shader modelu, třeba i verze 3.0, případně i vyšší. Pokud nedisponuješ patřičnými kredity, tak buď najdi způsob jak je sehnat, nebo neměj nic. Volba je na tobě.