Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Yahoo! Toolbar

Drazí přátelé, neporadí mi někdo jak odinstalovat tu s*ačku? Samo se tento, ale odtento to nejde ani po podobrým. Přidat/odebrat - nefunguje a příkaz "Remove Yahoo! Toolbar" v samotném panelu taktéž ne. Nevím co s tím. Win XP, IE 6.0. Moc děkuju za čas strávený s odpovědí.

Díky za snahu chlapi, ale bohužel oba dva způsoby jsem už vyzkoušel stokrát, bez jakékoli reakce. Mám trochu podezření, jestli to neblokuje zase nějakej pitomej AD-Aware nebo něco podobnýho, který mi jednou blokoval změnu domovské stránky, ale když ho vypnu, tak to stejně odinstalovat nejde, jedině že by nějaké nastavení, čert ví kde. No nic, prostě to bude jen vypínat.:-/

V nouzovém režimu není panel v IE k dispozici, takže příkaz "Remove..." nelze použít a přes "Přidat odebrat" stejné jako v režimu normálním - na chvíli se objeví přesýpačky, pak zase zmizí, panel zůstává... asi ho budu muset vodpárat rozbrusem...3-[

Tak do registru se mi to snad ani nikam nezapsalo? (alespon mnitor registru nic nezpozoroval, wtf)
Podařilo se mi to naistalova i odinstalovat jak píšou, tedy tou tužkou a unistal... To zkus přeinstalovat a odinstalovat znovu. A možná by to chtělo na tu chvilku i vypnout nějaké antispywares, přecejenom se to hrabe do IE

JO ! JO ! JO ! J Ó Ó Ó Ó Ó Ó ! ! ! ! :-? Nainstaloval jsem znova a měl jsem je tam dva ! Doběh jsem do kolny pro sekeru, že si zajedu do Kladna, pak jsem to odinstaloval a konečně to je v p*deli !!! Voba !!! Díky moc ! Tohle je skvělej servr, pánové ! Díky AZOR, fakt dík, neskutečně mě to votravovalo ! Všem ostatním taky dík ! :))

Ješte jedna malá radka : neinstaluj každou kravinu, co se nabízí.
Při instalaci čehokoli je dobré zvážit, co je součástí instalace,
raději míň, než víc. Doinstalovat zbytek můžeš vždycky.
Vzpomínám před časem na trable userů instalujících Real Player 8.
Bezmyšlenkovitě klikali na Yes a pak nadávali.
Stačilo jen odtrhnout úplně všechna zatržítka, e-mail zadat smyšlený
a RP 8 byl hodný jako Matka Tereza, žádný problém.