Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zeštíhlení W7 HP

Nazdar pánové:-)..vlastním recovery DVD - 3ks s výrobním nastavením notebooku. Je nějaká šance osekat minimálně 2 DVD nesmyslů od výrobce?:?: Aby tam zůstal pokud možno čistý nebo minimálně zanesený operační systém na jednom botovatelném DVD:-D.. V hlavě se mi vybavuje V-lite nebo AIK..ale nerad bych spáchal nějakej malér3-[..

Asi bych si sehnal čistou instalačku win7 nainstaloval s nejnovějšími ovladači a udělal image. Osekávat ty 3 recovery dvd asi přes v-lite asi nepůjde. Možná je první dvd instalačka win7 (možná předaktivovaná) a ty další dvě "setup" který nahraje ovladače a kupu sraček typu trial norton. Nebo jsou všechny tři image už nainstalovaného os, chce to prozkoumat.