Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti s třetí (stejnou) reklamací u Czechcomputer

Tak mi odešla potřetí grafika nVidia ASUS 8800GTS/640MB. V záruční době, pořád stejná chyba (najednou artefakty, po restartu artefakty okamžitě po zapnutí (POST). Dvakráte byla karta vrácena jako opravená (tedy ne výměna); nechápu jak, ale budiž.

Nyní (potřetí) budu chtít odstoupit od kupní smlouvy a vrátit peníze (v souladu i s jejich reklamačním řádem). Absolvoval jste to někdo u CZC.cz? Mám očekávat nějaké zádrhely?

Njn.. to mu se říká prostě smůla... Já jsem měl již 4 grafiky ... dvě od firmy MSI, jednu od Asusu a teď tu poslední mám od Saphire.
U karet MSI mi odešlo chlazení a u té Ausky mi začal vrčet ventilátor (jinak funkční je, ale musím tam vyměnit ventilátor) a teď ta psolední Saphirka "zatím" drží.
Těžko říci,kterej výrobce je nejlepší

(Mimo téma : Já si v pátek koupil nové kolo, v sobotu jsem se jel projet a v neděli ráno jsem zjsitil, že mám prázdnou pneumatiku .... :-( )

(Mimo téma : Já si v pátek koupil nové kolo, v sobotu jsem se jel projet a v neděli ráno jsem zjsitil, že mám prázdnou pneumatiku .... )

Copak je problémem sundat plášť, duši, zjistit kde to uniká a zazáplatovat? Tohle je práce max. na 20 minut - nepočítám dobu schnutí lepidla. Ale i s tím lze za hodinu zase vyjet...:-)

Já jsem u alzy reklamoval DVD přehrávač (noname social výrobek, zděděn po babičce) který nečetl média. Přijali to, asi za dva týdny mi dali vědět, že je opraveno - vyměnili laser. Aspoň dle papíru, pravdou je, že od jejich opravy přehrávač funguje má. Žádné cukání apod jsem nezaznamenal.

No tak můj bratr tam šel reklamovat Tv od Samsungu, protože jim dva dny šel a pak přestal jít... tak na tom reklamačním (protože to bylo do 14 dnů) chtěl odstoupit od smlouvy. No a byl tam nějakej borec za pultem a ten si to začal prohlížet, jestli to není poškrábané.Dále to tam 10 minut leštil a nakonec začal vyhrožovat, že jim nevrátí všechny peníze. Ale přitom s Tv nikdo neházel,evidentně bylo vidět že je nová,opět zabalená. No nakonec to dostal všechno, ale byl to boj. Já už ten slavnej alzasoft nemusím.

Zítra to tam posílám.

Dnes jsem s nima telefonoval (fungují i v neděli), že budu žádat odsoupení od smlouvy a peníze zpět, paní na druhém konci drátu hovořila i o možnosti náhradního plnění (jiná, asi výkonnější karta). Mám ovšem právo na výběr, náhradní plnění chtít nebudu. Za těch 11 táců (co tehdy 8800 stála) si dnes pořídím vlastně cokoliv.

O průběhu reklamace budu informovat.

-----
Ty i žabák píšete cosi o troubě, mohl bys to rozvést? Dle oficiálních (mně podaných) informací to posílají někam do Asus servisu. To to tam nějak pečou? ::)

Koukni se sem.... Oni prostě uvádějí,že při tom pečícím procesu by se "měli" opravit vodivé cesty, respektive ty studené spoje.
Já jsem to nikdy neviděl na vlastní oči a nevím jestli bych se do toho pustil.Hlavně není jisté,jestli se nebudou opakovat problémy po upečení grafiky.
Jestli je teda ta karta v záruce,tak to rozhodně nedělej.

http://extrahardware.cnews.cz/jak-opravit-grafiku- upecte-ji-v-troube (pro zajímavost)