Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zčernání obrazovky

dobrý den mam problem když třeba zapnu hru tak mi zčerná obraz nebo začne blikat nebo když zpustim film a dám max velikost okna tak mi taky zčerná nebo se mi ted zasekl ani sem neměl hru ani vydeo zapnuté v řešení problému mi to píše tuhle chybu

Služba CyberLink Background Capture Service (CBCS) při spuštění neodpovídá.

Podpis problému
Název události problému: ServiceHang
Název služby: CLCapSvc
Název bitové kopie: CLCapSvc.exe"
Verze bitové kopie: 0.0.0.0
Typ služby: 110
Typ spuštění: 2
Verze operačního systému: 6.0.6001.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Soubory, které popisují problém
Version.txt
minidump.mdmp

a nebo tohle

Problém s grafickým adaptérem způsobil, že systém Windows přestal správně fungovat.

Podpis problému
Název události problému: LiveKernelEvent
Verze operačního systému: 6.0.6001.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Soubory, které popisují problém
WD-20100725-1533.dmp
sysdata.xml
Version.txt

Zobrazit dočasné kopie těchto souborů
Upozornění: Pokud problém způsobil virus nebo jiná bezpečnostní hrozba, můžete otevřením kopií souborů poškodit počítač.

Další informace o tomto problému
BCCode: 117
BCP1: 86B32510
BCP2: 8D0E5326
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 768_1
snad tomu někdo rozumíte díki moc za odpovědi

ale ja nevim jakej program by to mohl bejt v pátek sem přišel domu a jediný co sem si stahl byla mp3 tu sem ale už vymazal a to je blbost aby to bylo tim a v poslední době sem si nainstaloval jen napoleon total war ale to sem hrál a ten proces CLcapSvc.exe ani nevim co to je kde to mam hledat takže potřebuju víc odbornou pomoc děkuju

díky za rady dneska to už nedám nejde mi to tak se do toho pustim zejtra dík moc za snahu mi pomoct ten cyberlink sem pozastavil ve správci uloh a stejně to nejde ted už se mi při spuštění filmu v kmp playeru kterej celou dobu šel zasekávaj filmi vlastně celej komp a ani to nedám na celou obrazovku takže nemam ponětí o co de zejtra budu pokračovat dík ;-)

Problém s grafickým adaptérem způsobil, že systém Windows přestal správně fungovat.

Podpis problému
Název události problému: LiveKernelEvent
Verze operačního systému: 6.0.6001.2.1.0.768.3
ID národního prostředí: 1029

Soubory, které popisují problém
WD-20100725-1533.dmp
sysdata.xml
Version.txt

Zobrazit dočasné kopie těchto souborů
Upozornění: Pokud problém způsobil virus nebo jiná bezpečnostní hrozba, můžete otevřením kopií souborů poškodit počítač.

Další informace o tomto problému
BCCode: 117
BCP1: 86B32510
BCP2: 8D0E5326
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

a stimhle mam dělat co prosim

Mas nejaky problem s grafikou asi, alebo sa furt do toho cpe nejaky program alebo vir apod. Ako prve by som skusil preinstalovat ovladace, zacat preistotu ovladacmi zakl.dosky, potom ovladace pre grafiku.

Ak mas v PC nejaku TV kartu skusil by som ju vybrat. A z ovl.panelov odinstalovat vsetko co neni nutne potrebne pre beh OS, hlavne programy ktore by sa nejak mohli cpat do grafiky, capture programy, TV veci, prehravace, programy na upravu plochu Windows, apod. Ak nejake mas.