Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Printscreen

Zdravim,
mam problem s printscreenem, vzdycky kdyz si chci udelat par screenu z her, tak se mi akorat vyfoti plocha, kde je ta hra jen v liste. Jinak mi printscreeny fungujou vsude - filmy, net...apod.
Dik za odpovedi.

Ano printscreen nefunguje na obraz ktory vytvara hardwarovo grafika (overlay).

Snimok hry moze umoznovat samotna hra (vid navod k hre alebo si v hre pozri nastavenie klavsenice ci tam neni uvedena kombinacia na to), alebo su na to tusim aj nejake extra programy na snimanie hry.

Je treba pouzit nastroj, ktery je k tomu urcen ve hre ci nejaky specialni software, pokud si chces poridit screen bez toho, pak je nutne vyponout hardarowarovou akceleraci v nastaveni windows, coz tu hru vykonove nejspise zabije.