Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Zasekaný počítač

Zdravim,mam takový problém a to ten že se mě nevim proč zadrhává počítač např když pusim FIlm nebo Písničku tak se obcas zadrhne tak na pul sekundy jen zvuk a jakoby to přeskočí a nebo při hrách u kterých mam normal 40 FPS tak se to taky podobne zasekne a nevim cim to je Grafickou kartu bych koupil novou ale nechic zbytecne utracet kdyby to nemelo efekt a to stim zvukem se me taky nezdá dík za pomoc
Lock, viz níže. (karel)

Zkusils antivir, antispyware, podívat se, jaké jistě důležité věci se spouští při startu a zjistit, co zatěžuje CPU? Zadrhávání písničky asi nová grafická karta neodstraní. Ono záleží i na konfiguraci PC, kterou pochopitelně neuvádíš.

No Antiwir sem zkoušel ale právě nevim proč protože sem kopletně 2x přeinstaloval operační systém a pořád to dělá.a v PC mam Zákl Deska:Matsonic MS8147C Series,Grafika:Ati radeon 9250 256 MB DDR,Procesor: AMD Sepmron 2400+

Využití CPU je při písničce kolem 5-10% Operační systém: WIndows Xp:SP3 Původní byly myslim že SP 2 ale Dal sem do toho tu grafiku novou ale problém se sekánim nebyl ale občas se resetovala a nefungovala tak sem přeinstaloval Windowsy a ted nevim co stim Zvukovku mam nainstalovou urřitě dobře ovladače na grafiku přímo podle Grafiky ale pořád to dělá