Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se zvukem

zdravim, znamej mi deska prines jeho pc ze mu tam vubec nejde zvuk, tak jsem skousel asi 4 druhy ovladacu na zvukou kartu, ovladace na zakl desku,reinstall windows, a za boha ten zvuk nechce jit, v ovladacich panelech pise: zvukova zarizeni nexistuje, proste ze zvuk neni nainstalovanej, driv mu tam sel, a pak najednou nesel.. nevite cim by to mohlo bejt?? skousel sem snad vse a ten zvuk se proste nechyta, zkl deska nevim jaka to je momentalne sem na jinim pc, zvukova karta je integrovana..

toto vse jsem udelal davno. porad pise ze zvuk nexistuje.. nechapu co je stim.. celej den sem skousel co stim je,a za boha na to proste nemuzu prit.. ovladac na zakl desku, nebo na zvuk se nainstaluje v poho, resetne se pc, a po spusteni pc tam zvuk ale neni..

nn 1. ja sem stahl ze stranky vyrobce ten driver na zvuk, stejne to neslo, tak sem skusil z jinich stranek driver na ten zvuk, takle sem to myslel.. je to proste nejaky mrtvy jako by tam vubec nebyla zvukovka nebo co, a ovladace z stranky vyrobce sem instaloval, na zvuk.. a taky nic..