Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno dnesny vypadok

Vsetko sa raz stane po prvy krat. Dnes som po prvy krat zazil zamrznutie http servra apache. Bohuzial si to na pol dna odniesla aj poradna nakolko vypadok bol oznameny pomerne neskoro.
Za vypadok sa ospravedlnujem

nevypadol server ale len http server a problem bol odstraneny do 30min po nahlaseni. ja osobne som bol mimo netu a problem bol ze na mna nebol telefonicky kontakt zo strany ludi z poradne co sme uz napravili.
a ako uz bolo spomenute domena prejde na iny server ktory bude hostovany u dialtelecomu co ti snad bude stacit ako zaruka ci nie?
ak vies ponuknut nieco lepsie navrhni to ludom okolo poradne mozno daju na teba.

no, ja vam v kazdem pripade fandim, ale opravdu to zvazte, usetrite si tim hodne nervu... ;-)
takovy script se da napsat i v php, aby nacetl stranku a nasel tam nejake slovo, co tam bude na 100% a pripadne vyhodnotil, zda ma poslat mail a admin se uz muze zaridit klidne sam, co s tim, - v kazdem pripade, co je dulezite, tak o tom aspon bude vedet. a pustit to cronem kazdou minutu...
no, je to jen navrh :-)

Klídek. Poradna.old měla také problémy. Igore, nechceš do sbírky chyb to, co jim to hlásilo?;-)

Active Server Pages error 'ASP 0126'
Include file not found
/poradna/SubChild.asp, line 15
The include file '/poradna/Includes/Operations_INC.asp' was not found.

to som este nepovedal ze som bol akurat na obede pri poluse ked mi prisla sprava ze server nejde ledva dojedol a uz zapinal nb a cez mobil som to potom zapajal...celkom akcne to bolo;o).
takze kvoli drevokocurovi a spol...nabuduce zapnem nb hned a ani nedojem obed aby ti server bezal o par minut skor;o)