Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Data z HDD

Dobrý den,
asi před třemi měsíci jsem si koupil harddisk WD. Nedávno z čista jasna přestal chodit. Když ho připojím k počítači a spustím OS z jiného HDD tak se OS natahují 10 min a po načtení se sekají. Když jsem na internetu našel program HDD Regenerator řekl jsem si že ho vyzkouším že mi opravý nějaký chybný sektory a mohlo by to začít šlapat. Tak dnešní noc s defragmentováním disku už byla třetí ale dnes ráno se mi zobrazil hrůzný pohled za celou noc to udělalo 0.08%: 956956hdd.jpg a k tomu to má trvat ještě přes 600 hodin. Nevíte někdo jak z tohoto harddisku dostat aspoň nějaká data? Děkuji

Přínosný článek o záchraně dat z harddisku. (reklama) (los)

No skus programy testdisk a recuva (www.google.com) a prip aj plateny getdataback for NTFS. Ked niektory z nich este nejake data najde tak ich vykopiruj na iny disk. Ked nic nenajdu tak jedine specializovana firma za vela tisic.
Nejake regeneratory a defragmentacie su uplna hovadina a situaciu len zhorsia (po ich pouziti sa moze stat ze uz ziadne data mat nebudes)

No takže chceš data z disku a pouštíš HDD Regenerator a Defragmentaci ? To je SW skutečně nejlepší cesta jak o ty data přijít definitivně. Ještě lepší ale už hardwerová je mlátit do něj kladivem....Po regenerátoru a 3xdefragu už ty data neobnoví ani firma za x*10tisíc.

Možná ještě zkus připojit hdd za chodu k jinému počítači. Pokud se nanajde tak ve správci dej refresh. Potom program na obnovu třeba r-studio, getdata back.

Jinak se můžeš mlátit do hlavy žes nezálohoval...Disky většinou odcházejí z čista jasna !!!