Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB problem

Ahoj mel jsem pocitac v opravne a mezitim jsem si koupil novou mysku a klavesnici a ty stare dal pryc a proste zapl jsem si PC a najednou to chtelo instalaci USB tedy nove klavesnice a nove mysky a newim jak tento problem vyresit prosim o nejakou radu

Dokud nedodáš verzi OS, tak taky "newim". Obecně se tato zařízení hlásí jako HID Device a systém je zná od gruntu. Jestli máš ovšem OS z nějaké live distribuce, vzdávám každou další radu.

OS znamená operační systém a windows není moc upřesňující- to má nějakých 90% lidí
mif myslí něco jako XP, 7, Vista případně 32 nebo 64 bit

Sám so sebou sa dohodni ako to je

No prave ! nemuzu tim hybat a jak tam naskoci ta instalace tak proste to nejde ,, mys a klavesnice reaguji jen pred tim nez se spusti windows XP . v biosu tim de pohybovat

No právě že se do biosu vůbec nedostanu

takze uz jsem v biousu a nikde nemuzu najit USB keyboard support a intergrated periphea krals takze to nejde a kdyz tam usp ennabled tak mi to napise pri spusteti the stystem instured chassis opedned or tempeves before , please chceck your system
..