Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekaju mi vsetky hry =((

Prosím vás o pomoc strasne my sekajú vsetky hry nezálezí na tom ci je hra silná alebo slabá proste vsetky sekajú tym sposobom ze ide hral uplne plynule a zrazu zacne totalne sekat na takych 8 sekund a zas stale sa to opakuje a ja si uz neviem dat rady.Pc bol uz aj preinstalovany aj nainstalovane ovladace mam dojem ze to bude v hardweri

moja zostava je:
AMD athlon 64 x2 Dual core processor 6000+ 3,11 GHZ
2 GB ram
ati radeon HD 3850 x2 1gb
winows 7

Prosiiim surne o pomoc

prehrievat by sa nemalo nic a procesor nieje nejak extra zatazeny ale mam dojem ze nieco hardwerovo nebude v poriadku mozno graficka karta ale neviem robi to len cisto pri hrach pri praci s pc ziadne sekanie nenastane ani pri pozerani filmov...

prehrievat by sa nemalo nic a procesor nieje nejak extra zatazeny

Tak dokážeš změřit ty teploty, nebo se budeš nadále jen domnívat?
Dokážeš se podívat do Spráce úloh a zjistit, jestli tam nějaký proces nedělá něco zlýho?
Může se ti přehřívat i chipset.