Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ulead CD & DVD PictureShow 4

Prosím o radu s tímto programem pod XP my fungoval perfektně a pod Win 7 nešlape tak jak má. Když program nainstaluju a potom nainstaluju češtinu tak program jde ale čeština nikde ( a to ji instaluju podle daného postupu ). A když mám v programu vloženy nějaké fotky a přejdu do druhého kroku a chci se na tu prezentaci podívat tak mi ten program spadne. Zkoušel jsem různé varianty jako například přeinstalovat stáhnout jinou verzi ale mám furt stejný problém. Proto vás prosím kdo by znal odpověď na moje potíže ať mi poradí. Nebo mi poraďte nějaký jiný program pro tvorbu prezentace ale potřebuju ho v češtině.
Moc dík za radu.

tak můžu ti doporučit XnView, ale prezentace umí každý slušnější obrázkový správce. Můžeš použít i nástroj z dílny MS Microsoft Photo Story - vybírat je opravdu z čeho.

ale notak -na dvd video potřebuješ pouze dvd authoringový program- takže třeba postup: XnView prezentace - uložit jako video (či cokoliv z programů co se ti líbí), DVD Flick /nový projekt- vrzneš video a uložíš- v nastavení si zatrhneš, že chceš vypalovat (uznávám, že program není v češtině, nicméně návodů dost a na těch pár čudlů...)

Ten program jak si se zmiňoval jsem vyzkoušel není špatnej ale promě je kničemu já potřebuju aby ta prezentace k něčemu bila potřebuju aby tam bilo úvodní menu aby tam bili přechody a podtextová hudba to tamten neumí. Takže musím nějak rozchodit Ulead CD & DVD PictureShow 4.