Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slaby WiFi signal

Mam takyto problem. Mam nb Siemens ktory ma integrovanu WiFi kartu. Sused ma DSL-ko napojene na WiFi router aby mal signal po celom byte. Po dohode sa pripajam na internet cez neho. V celom byte to ide bez problemov, akurat v izbe ktorej sa zdrzujem najviac je signal slaby. Tak 1 ciarka, niekedy sa pripojim, niekedy nie, niekedy to ako tak ide, niekedy to neide vobec. Co mozem spravit pre zlepsenie signalu u seba? Sused uz skusil dat router celkom ku stene susediacej s mojim bytom - bezvysledne. Poradte nejake nenarocne riesenie (len prosim nie ze si mam potiahnut kabel od suseda. Nechcem vrtat ziadne diery ani nic podobne. Vdaka.)

Dá. Na místo, kde je ještě slušný signál postav "repeater". Taková krabička se dá pořídit celkem levně, okolo 1000Kč. Doporučuju OvisLink WL-5450AP (je cca za tuhle cenu a umí tento režim).

Díky němu pokryješ další prostor - tedy i místo, kde teď máš slabý signál.

P.S.: ale pro zprovoznění budeš potřebovat kooperaci s majitelem APčka.