Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 17" S-PVA LCD cerne

Zdravim, nevideli jste nekdo nekde 17" LCD vyrobene S-PVA technologii? Jo - musi byt cerne, aby to ladilo ke zbytku sestavy.
Zatim jsem nasel jen sede nebo stribrne, cerne ne... to se snad ani nedela.... 19" nechci.

Dekuji.

pokud vim tak S-PVA nevyrabi zase tolik firem, ja vim prakticky jen o Fujitsu Siemens a Eizu. To prvni neexistuje a to druhe je zbytecne drahe (navic s reprakama), ale myslim, ze to urcite musi vyrabet i nekdo dalsi... Cenu bych videl nekde na urovni toho sediveho Fujitsu, tedy ne vic nez 11 kKc.

Podle me je jedno jestli je LCD vyrabene S-PVA nebo treba MVA technologii, hlavne to nesmi byt TN+film a jeho ruzne nastavby.
Jinak EIZO a Fujitsu-Siemens bych nesrovnaval, ze by to bylo to same opravdu nehrozi.

Komplet cerne LCD ma NEC. Ale je drahy jak to EIZO.