Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nechtěnné smazání dat(jde o život)

prosím píši zas ale teď jde o život. Omylem jsem vymazal celou složku dokumenty a nevím jak to vrátit z5.zkusil jsem obnovu systému ale nejde mi kliknout na žádný do kterýho bych to mohl vrátit. prosím pomozte mi měl sem tam důležitá data

Důležitá data mají být zazálohovaná. Co kdyby shořel zdroj a odpálil i disk nebo disk prostě odešel (třeba upadla hlavička a poškrábala plotny). Hlavně na disk nic nezapisuj, stáhni si Recuvu (ale nainstaluj ji na JINÝ ODDÍL / DISK). Pusť scan a soubory by tam měly být (opět obnovit na jiný oddíl / disk). Možná už nějaké obnovit nepůjdou. Ale jestli chceš mít 100% jistotu, že nic nepoděláš, tak to svěř firmě a vysol jim za to pár tisíc.

Pokud jde o život tak vypnout počítač odpojit disk a buď do servisu nebo připojit k jinému počítači (s někým zkušeným). Cokoliv jiného (obnovování, instalování sw) je riskování že už data neuvidíš.

Jako první bych na tom PC už nic nedělal, ani ho nezapínal, HDD z něj vytáhnul a o obnovu se pokoušel po jeho připojení k jinému PC.

Useři se dělí na dvě kategorie; na ty, co ještě o data nepřišli, a na ty, co už zálohují. Právě jsi překročil Rubikon...

Keby slo o zivot tak by si si ten program zaplatil. Zdarma programy su napr. testdisk a recuva.

Ked na tom disku pracujes tak kazdym jednym stiahnutim/instalovanim/zasahom na ten oddiel disku kde boli data zmensujes sancu ze tie data este budu pouzitelne.

P.S. a nikto tu ti nepisal nic o getdataback tak neviem co sa tu stazujes. Chod sa stazovat tam kde ti poradili getdataback.
Tu si dostal radu na program recuva, uz hned v prvej odpovedi.