Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční Wi-Fi

Čau mám problém na NTB s nainstalovaným OS Win XP Home mám normálně připojený internet přes wi-fi a v systray mi to ukazuje že jsem připojen a síla signálu je velmi dobrá, ale když spustím prohlížeč tak se mi žádná stránka nezobrazuje. Ve stavu připojení mi to ukazuje odeslaných 50 a přijatých 2. Co je špatně?

Jojo Windowsy jsem si instaloval sám. A ta wi-fi šla předtím normálně.

aby mohly periferie korektně fungovat, musí pod windows nejdřív fungovat základní deska, pak se instalují ovladače periferií (wifikarta).

A zkoušel jsem najít třeba nějaký odkaz na stažení ovladačů..

proč? vždyť je normální dostat s novým pc instalační cd s drivery.
a nehledá se nikdy "nějaký odkaz", to je nesmysl, ale stránka konkrétního výrobce a na ní přesná základní deska (nebo jiná samostatná karta) a její driver (pokud nemá výrobce samostatnou sekci support).