Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunguje ceknito.cz

cau, uz asi pul roku mi nejde ceknito.cz zadny videa mi nejdou, mam 2 windowsy ( 2000, XP ) a ani na jednom mi nejde ceknito, prohlizec mam, operu,mozilu,chrome, ani v 1 nejde, youtube.com de normal v poho ale ceknito.cz ne, kliknu na video a hodinu nacita a nic.. poradte dik

na youtube mi pisalo aby som stahol nejnovejsi verzu a bol tam odkaz tak som stahol, tak som poznal za mam nejnovejsi, aj som stahoval 50x v kazdem prohlizeci nejnovjeis, a instaloval :D ci to pojde, a nejde, uz cakam asi 15 min