Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s vserverem na pipni.cz

dobry den, mám udělaný vserver na pipni.cz mám jen free používám to na SA:MP ted najednou mi to spadlo uz asi pred tydnem vim ze u free neni nic divniho ze to pada ale ted mi nejde se prihlasit do administrace abych to mohl nakopnout chova se to jako kdybych daval spatny heslo nebo jmeno ale oboji davam dobre heslo jsem vyzkousel projistotu vsechny co jsem kdy kam dal a kdyz dam ze chci obnovit heslo tak mi to pise zadejte spravni login i kdyz davam spravny. Pls poradte vim ze je reseni udelat si novy ale chodilo mi tam ted zas posledni dobou docela dost lidi.takze pls pomocte mi

takže mi to zmazali no tak jsem si to zalozil tnova celkem tri a ani najednom mi nejde zapnout samp server 0.3a ani0.3b zkousel jsem svoje zalohy i uplne cisty z netu a nejde to proste napisu chmod 777 samp03svr to je v pohode potom ale napisu ./samp03svr a to uz mi napise no such file or directory neexistujici cesta nebo soubor distribuce mam debian na vsech trech na tech dvou starych mi to nani totiz funkovalo takze pls poradte co stim

tim se ma spustit soubor ktery spusti cely server delam to pres putty ale me prave pride dost divni ze u chmodu mi to ten soubr naslo a kdyz ho chci spustit tak ne ja to napisu cely jak se to spousti jinak nvm jak ti rict jak to tam je prihlasim se pres root napisu cd samp03 enter potom screen enter pak mezernik pak chmod 777 announce enter pak chmod 777 samp03svr enter a pak ./samp03svr enter a to by melo napsat takovi radek ze to je spusteni protolik lidi a ze je lan mod vypli a takze cestu a nazev mam urcite spravne zkusim to teda sputit pomoci cd

piseto akorat samp03 ale v winscp kdyz se pripojim tak tam je i .mc .profile .bashrc .bash_history ale ty jsou skryty na vsech serverych co sem mel byly scrity myslim mc bylo urcite vzdy skryty

ale ja ho mam v ty slozce samp03 a v ty mu taky davam prikaz aby ho spustil je to presne napsany v prispevku nahore jak to cely spoustim

thor1:~# ls samp03
LICENSE announce gamemodes npcmodes samp03svr server.cfg
README filterscripts include samp-npc scriptfiles

thor1:~/samp03# ls -l
total 1624
-rw-r--r-- 1 root root 1997 Oct 15 2009 LICENSE
-rw-r--r-- 1 root root 1847 Oct 15 2009 README
-rwxrwxrwx 1 root root 11292 Oct 10 2009 announce
drwxr-xr-x 2 root root 4096 Nov 8 14:26 filterscripts
drwxr-xr-x 2 root root 4096 Nov 8 14:26 gamemodes
drwxr-xr-x 2 root root 46 Nov 8 14:26 include
drwxr-xr-x 3 root root 4096 Nov 8 14:26 npcmodes
-rw-r--r-- 1 root root 604740 Oct 15 2009 samp-npc
-rwxrwxrwx 1 root root 1016308 Jun 21 11:10 samp03svr
drwxr-xr-x 4 root root 38 Nov 8 14:27 scriptfiles
-rw-r--r-- 1 root root 325 Nov 8 14:28 server.cfg

je to spravne?

ok dik,jeste me napadlo jestli by to nemohlo jit kdyz si zalozim jeste jeden vserver a dam distribuce slackware nebo ubuntu prej by to melo bejt jedno ale driv jsem to prave mival na debian ale jestli to nejak nezmenili treba

Nejprve bych odebral práva na zápis: "chmod -w samp03svr"
Program se má spouštět a ne editovat.
Spíše to vypadá na nějaký problém s cestou. Program se v aktuálním adresáři opravdu spouští: "./samp03svr"
Nebo vyzkoušet jinou cestu: "~/samp03/samp03svr" kde "~" reprezentuje cestu k tvému domovskému adresáři.
Jinak rychle pryč, jsou jiní poskytovatelé i za slušný peníz. Hlavně podpora je úplně jinde.

Já se jich jednou na něco zeptal e-mailem a místo odpovědi a webu jsem měl "forbien 403". Free se ptát nesmí. Může pouze ve foru. Když jsem pak přešel na normální hosting, byl jsem úplně v šoku z odpovědí di 15ti minut. :-)

Na pipni byly výpadky i 3 dny v kuse 2x za 14 dní. Z návštěvnosti okolo 400 unikátních za den a tak 1000 opakovaných, z pagerank 5 jsem během dvou měsíců spadl na 100/200 a pr 3. Je to už 4 roky a stále ještě nemám pageramk co jsem měl a návštěvnost se až letos začíná blížit původní.
Doporučuji rychle změnit hosting. A placené nejsou zase tak drahé, jako bývaly. Okolo 700 Kč na dva roky u onebit je únosné.