Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padanie systému

Dobrý deň, mám problém s modrou obrazovkou a následným pandnutím systému. Nastáva to napr. keď pozerám na bs-playeri film asi pol hodinu a mám spustené ešte niektoré aplikácie, download manager a internet napr. Používam Windows 7. Windows mi po následnom spustení vypíše:

Popis problému:
Názov problémovej udalosti: BlueScreen
Verzia OS: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Identifikácia miestneho nastavenia: 1051

Ďalšie informácie o probléme:
BCCode: 3b
BCP1: 00000000C0000005
BCP2: FFFFF8800F1461ED
BCP3: FFFFF88004301FF0
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Správce úloch vyvoláte stiskem cCtrl+alt+ Delete-přepnete na záložku PRocesy kde je vidětjednotlivé běžící programy a úlohy yvolte zobrazit -vybrat sloupce ,zaškrtnou objekty GDI,zde uvidíte kolik která aplikace systémových prostředků zabírá a zařídit se podle toho ,pořípadě ukončit proces.
prvedl bych Memtest
uvolněte misto na disku
odistalujte nepotřebné programy a aplikace nespouštejte tolik
aplikaci najednou,Pc je velmy zatížené nestačí se chladit ,to může spúsobovat ty kolapsy./skotrolujte zda se PC dostatečne chladí ,zda nejsou zenešené otvory ventilace zanešené prachem.