Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wi-fi router

Dobrý den. Prosím o radu, jaký wifi router si mám pořídit pro bezdrátové připojení k internetu v třípatrovém domě, kde router bude v nejnižším patře. Jsem úplný laik, takže se v parametrech nevyznám. Potřebuji internet k běžné práci a zábavě.
Děkuji za radu a přeji hezký den.

v třípatrovém domě, kde router bude v nejnižším patře

No neviem, či bude signál aj 3.poschodí...
Určite by som dal router do prostriedku, čiže na 2.poschodie - takto to mám aj ja. Signál je v celom baráku. Ale ja mám tzv. "rušičku" mimo router - zväčší dosah aj tam, kde bežné wifi routre nemajú šancu...

16Mb/s - je to možné, neskúmal som Tvoj odkaz....
Takže "g" norma = 54Mb/s, Tvoje pripojenie 16Mb/s ...
Čiže podľa mňa wifi "g" bohate stačí na to, aby si nemal po kúpe routra "pomalý internet":-)

Rozhodne v Tvojom prípade (3.poschodia) hľadaj mimo router. Značku Ti neporadím, všeho všudy som mal doma iba 2 značky.... Vývoj neustále napreduje, nestíham sledovať..