Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Staré" DVI a Windows Vista

Hned po ránu jsem si zkazil náladu: 16656

Pokud se nemíním (protože mě filmové "umění" vůbec nebere) na (budoucím) PC přehráváním chráněných filmů (blue ray,..) vůbec zabývat - můžu být ohledně starých DVI elcédéček v klidu? Nebo snad Vista počítá s úmyslnou "nepodporu" nekódovaného přenosu mezi grafickou kartou a DVI? :-?

To jsem nemyslel - spíše jestli časem nedojde k tomu, že Vista nebude vůbec HW bez podpory "ochran zasloužených autorských práv umělců :-/" podporovat...

Ono spustit Win98 na stále nabušenějších mašinách už začíná být občas docela problém (např. nutnost "omezovat" RAMku, možné problémy s velkými disky,...) Naposledy jsem docela složitě laboroval s řádným "rozchozením" grafické karty Ati X850 v Win98SE - ty odmítly nový hw akceptovat a pořád tam cpaly svoje 640*480 VGA v 16 barvách... Teprve, když jsem natvrdo v "hledání nového HW" nastavil nějaký *ini z rozbalených starších Catalyzátorů pro 98, se mi nadvakrát (s mezistupněm 1024*768) podařilo docílit 1280*1024*32 rozlišení. Na krabici GK byl požadavek 2k/XP a výše...