Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co si myslíte o tymhle NB?

Chtěl bych se zeptat co si myslíte o tomhle NB at už z vlastních zkušeností nebo od pohledu/ parametrů... popřipadě jestly ma dobrou grafiku procesor atd :) v notasich se nevyznám tak žadav vas o radu diky za každou odpověd.

no tak třeba piráti se bez vypalovačky neobejdou xd, tim nechci rict ze on je pirat ale to mi nikdo nevime jestli je nebo ne, blue ray vypalovacka je dobra hlavne kdyz si nekdo chce ten pc zalohovat a nema k dispozici jiny pc nebo hadr na ktery by to mohl dat