Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Anténka na WIFI

Dobrej den chtěl bych se jenom zeptat jestli by tahle antenka mi pomohla zlepšít wifi singál notebooku sku.35405 ....wifi chytam od kamarada ale jen na 1 čarku a hodně mi internet vypadava a chtěl bych si tuhle antenku koupit myslíte že mi pomůže zlepšít dosah mojí wifi ??

tak 1.jediné co zlepší příjem je slušná anténa...pannelka alespoň 10dB...
Z toho plyne 2. že to zařízení co si chceš koupit musí mít možnost připojit externí anténu místo toho klíku
3. mezi naténu a přijímač je potřeba ještě pigtail , což je kabel který má na jedné straně konektor pro anténu, obvykle velký, a na druhém konci konektor malý která jse připojit k té wifině. To s jsi dal odkaz zžádnou možnost připojení antény nenabízí, takže nebrat...a hledat dál , třeba nějakej TP Link do USB

jj už se v tom trošku orientuju ale prosím tě pridej si mě este na icq ... moje icq je 223 637 699 zeptal bych se tě na take menší detaily až to nemusime rozebirat tady pres icq by to bylo rychlejší ... teda jestli uznas za vhodne díky...