Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem facebook - pise mi to ze jsem zablokovan

Dobry den,

mam dotaz, dnes jsem se chtel prihlasit na facebook a pise mi to ze jsem zablokovan.
Rad bych jen vedel co a jak? jestli s tim ma nekdo stejnou zkusenost.. Nekde jsem se docetl ze to potrva par hodin nebo i dnu.. presto nemam pocit ze jsem delal neco spatne .. prosim o radu. Na facebooku se nemuzu nikde dopidit nake odpovedi ...

Dekuji
Změna předmětu, původně: facebook
Změna kategorie, původně: Ostatní (LaKr) (Kráťa)

Co presne to pise? To neprezijes par dnu bez facebooku? Jak sa pripajas k internetu (s kolkymi ludmi zdielas verejnu IP)? Kolko mas v PC virov resp. backdoor bot-ov ktore atakuju facebook? To vsetko moze byt pricina.
Hlavna pricina je ale to ze si zavisly. Vyser sa na ten nezmysel a chod radsej hrat futbal alebo gulicky s realnymi priatelmi alebo si citaj knihu apod.

S kolika lidma sdilim ip vubec netusim temhle vecem nerozumim a kolik ma v pc viru taky nevim ...knizky ctu a dost ale nekdy i ten fb neni spatnej ... asi jsem tu za uplnyho blba ... jsem antitalent tady na ty veci spis me jen zajimalo jestli se to casem rozebehne ale diky moc

Nie si za blba, pouziva to drviva vacsina dnesnych mladych. Len mne to proste nejde do hlavy co vsetci na tej blbosti vidia.
P.S. na viry si mozes PC prescanovat napr. pomocou nejakeho antiviraku, alebo pomocou superantispyware v nudzovom rezime, je o tom clanok vpravo v sekcii clanky).

http://www.facebook.com/help/?page=1048&hloc=cs_CZ

Můj osobní účet služby Facebook byl deaktivován.
Pokud si myslíte, že byl váš účet deaktivován omylem, můžete odeslat stížnost společnosti Facebook.

Nezapomeňte psát z e-mailové adresy přidružené k deaktivovanému účtu služby Facebook. Tento krok je nutné učinit pro ověření vlastnictví účtu.

Do e-mailové zprávy uveďte tyto informace o účtu:

* Celé jméno
* Datum narození (měsíc/den/rok)
* Přihlašovací e-mailovou adresu
* Další informace a otázky

Tyto informace můžete společnosti Facebook odeslat kliknutím sem.

Odesláním více e-mailových zpráv nezaručíte rychlejší odpověď. Vaše žádost bude po zaslání zařazena do fronty a následně zodpovězena. Děkujeme za trpělivost.

..predtym si ale precitaj aj tie ostatne body ze ci neplati pre teba nejaky iny bod, napr. tento

Můj účet byl zablokován před použitím určité funkce.
Služba Facebook má zásady, jež mají zabránit chování, které jiní uživatelé považují za obtěžující nebo urážlivé. I když jste to neměli v úmyslu, systémy služby Facebook rozhodly, že jste v krátké době opakovaně použili tutéž funkci.

Protože jste nedbali na předchozí varování, váš účet byl dočasně zablokován. Pokud jde o zablokování účtu, nezapomeňte:

* Toto dočasné zablokování může trvat několik hodin nebo několik dní.
* Pokus používat tuto funkci, pokud je váš účet zablokován, může zablokování prodloužit.
* Toto zablokování nemůžeme zrušit, proto buďte trpěliví a během čekání na zrušení blokace tuto funkci několik dní nepoužívejte.
* Jakmile vám bude znovu povoleno používat tuto funkci, musíte toto chování významně omezit nebo ukončit. Další zneužívání funkcí serveru může mít za následek další zablokování nebo trvalou deaktivaci vašeho účtu.

takze ked si "opakovane pouzil tutez funkci" (co to znamena sa fakt mna nepytaj :D) tak pockaj par dni a odblokuje sa to samo a uz potom nepouzivaj opakovane stejnu funkci :-)

Hi,

Facebook User Operations has received your inquiry. Stand by as we should be back with you soon. In the meantime, we encourage you to review our 'Help' page (help.php). You'll find lots of information about Facebook as well as many answers to your questions. Check out the FAQs on the Support page too.

Thanks for contacting Facebook and enjoy the site!

-Facebook User Operations

tohleto mi to pise :(

No a nevies anglicky? Tak sa uc anglicky namiesto facebookovania :)
Pisu ti ze mas byt pripraveny ze ti coskoro (to znamena podla mna niekedy buduci rok ked niekde splasia prekladatela z/do cestiny :) poslu nejaku odpoved (zrejme na tvoj email), a ze si mas zatial uzivat facebook stranku :-D

Proste zatial len pockaj 3 dni a neries to.

Hele asi tu budu jeden z mála rozumnejch a nebudu ti tvrdit že si závyslák holt je taková doba a pokud ho člověk užívá jako já jako komunikátor s přáteli proč ne řešení je prostý zajdi občas do mejlu face tě sám preventivně zablokoval protože si byl napaden lidsky někdo se na tvuj profil chtěl přihlásit z jinýho místa než ty běžně používáš umě to příkladně bylo z ukrajiny normálně se přihlaš naskočí ti to hlášení že si byl dočasně zablokovanej ......... a podtim bude pokračovat klikni nato a tam ti to ukáže onu vadu ty zadáš O TOMTO PŘIPOJENÍ NIC NEVÍM nebo tak nějak no a kouzlo je u konce ale ikdyž si lajk příště čti nápovědy a emaily mě to trvalo 2 minuty zjistit čim to je a to sem taky skoro lajk mnoho zdaru na face

čau kdyžtak koukam tak asi o tom něco viš ja mam stejny problem piše mi to že mam dočasně zablokovany učet dam pokračovat musim opsat ten kod co mi tam naskočí a pak mam ikonku kde je kod který mám opsat opišu ho a je dalši rameček a tam je potvrdte svou totožnost a je tam jedna ikona POZNEJTE FOTKY VAŠICH PŘATEL a když na to kliknu tak to nejde označit a když dam pokračovat tak mi to napiše označte jednu z možnosti jenže označit to nejde nevite jak se tam mam dostat mam tam docela hodně kontaktu co potřebuji a když jsem hladal něco o fb nějaky kontakt nebo podporu tak nic a nebo jsem uplně debil :-D ale celkem nutně bych se tam potřeboval dostat.dik