Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s hrami Enclave a NFS U2

Napadlo me, ze by v ostre verzi poradny mohla byt take kategorie Hry, kde by se daly resit problemy s padanim her, resenim zakysu, atd.

Co vy na to ?

Hned mam dva dotazy.

1.Hra Enclave neustale pada, zkouseno uz na 3 PC. Hral nekdo tuto hru a delalo mu to take ?

2. NFS U2. Jezdim s Mazdou a asi po 12 odjetych zavodech uz proste jedu natolik pomalu, ze sve soupere proste nemuzu predhonit (ve sprintu uz snad lepe jet nejde), na konte mam 10.000 a dusik je stale zamceny, mel nekdo podobny problem?

[mod]Zmena nazvu na vystiznejsi (povodne "poradna poradna navrh")
Zmena kategorie z Pokec na Software. (MM..)[/mod]

Tak jsem zkusil zmenit auto za bonusove Huyndai, ktere by melo mit ze zatim otevrenych aut nejlepsi rychlost a zrychleni a pokusil jsem se odjet posledni tri zavody prvni urovne, ktere mi zbyvali a podarilo se to ve dvou pripadech.
Takze zbyl pouze ten zavod na rychlost, co se tam musi manualne radit, ale ten proste vyhrat nelze. Zmenil jsem obtiznost kariery na lehka a porad nic, nitro ani dalsi vylepseni tykajici se vykonu nemam otevrene a vsechny ostatni zavody jsem uz odjel, i jsem si nechal vyladit auto na tenhle typ zavodu, ale nejde to. Pritom vsechna prerazeni mi napisou dokonale razeni. Tak nevim, ale tim, ze bych neumel jezdit to asi nebude, v zadne jine motoristicke hre (vyjma Juiced - nejhorsi pseudohra, co jsem kdy videl) jsem podobny zakys nemel, tak myslim, ze spis to bude tou hrou, je pekne debilni.

Nemate nekdo nejaky cheat, nebo neco podobneho, jak si otevrit vylepseni ?