Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Power DVD 6.0

Mám problém se spouštěním filmů přehrávačem Power Dvd,seká se mi zvuk a někdy se mi sekne i celý přehrávač a už nejde naskočit,jedině restartem PC.DMA mám zkontrolovaný. a je funkční.Odinstaloval jsem všechny kodeky,nainstaloval nový,i verzi Power dvd jsem odinstaloval a nainstaloval znovu a je to pořád stejný,čím by to mohlo být?

Jo a ten přehrávač Power dvd mi dřív normálně fungoval,ale poslední dobou mi blbne.Ještě takovej dotaz využití paměti mám teď 223850k --Když spočítám procesy,které běží tak napočítám tak 87000k a tak mě zaráží,kde je zbytek?Mám Celeron 2.4Ghz 256 Ram.