Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak převést text z knihy do PC - do wordu?

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jak převést text z normální knihy do wordu. Knihu jsem naskenovala, mám ji ve formátu pdf, ale stále mi nejde toto převést do wordu - pouze jako obrázek, ale to nepotřebuji.Také jsem knihu našla na google books, ale ani odtud to neumím a hlavně jseu tam jen určité stránky, takže bych to radši potřebovala převést z toho naskenovaného. Konkrétně to potřebuji proto, abych si mohla spočítat slova a vytvořit normostrany. Poradíte, prosím někdo, jak na to? Díky moc.

Připojím se s doporučením ABBYY Fine Readeru 10, nejprve jsem koupil verzi Home za necelou tisícovku, ale je dost osekaná, takže do týdne jsem pořídil upgrade na verzi Professional a je to paráda. Celkem to však přijde na něco málo přes 3 tisíce (což nepovažuju za přemrštěnou cenu).