Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hladam sietara, ktory pouziva repotec switche

potreboval by som vediet co vsetko zvladnu ich smart switche konretne RP_800W.htm
ide mi hlavne o vlany pretoze je to divne ze to vsetko ide robit cez jedno rozhranie (jedna ip jeden subnet).
to len odfiltruje broadcast z kazdeho portu? v podstate ale asi blokne cely broadcast potom ked spravim 8 vlanov ak to podla manualu chapem spravne (nic moc sa tam podla obrazkov neda nastavit).

no s ohledem na velikost a provedení (manuál v PDF je "kupodivu" nedostupný ::)) bych se klonil k tomu, že to bude nějaká "odrbávka" přesně toho typu co píšeš výše (tj. žádné separátní fyzické porty s jako to má třeba Cisco, ale velmi pravděpodobně jen specifický IP filtr)