Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zamrzání pc

Prosím! Potřebuju pomoct...Počítač normálně jede, ale po nějaké chvíli se vypne...ale třeba 3 hodiny za normáního používání, že jsem na internetu, nebo něco dělám ve wordu, tak se buďto zasekne nebo vypne. Když si spustím hru, jakoukoli, tak se vypne tak po půl hodině a je uplně vyřící. Když něco instaluju, tak se mi taky zasekne, někdy i vypne. A abych ho nastartoval, když mi "spadne", tak to musím udělat aspoň na po pátý. Jsem amatér, vůbec nevím, co s ním je, je novej, ntb a docela mě to štve.Když kouknu na vytížení procesoru, tak tam nikdy nemám 100%, beží normálně. Prosím.

mám ten samý problém, ale s PC....pokud spustím jakoukoliv 3d hru tak se objeví černá obrazovka a někdy se sám restartuje, někdy se zase objeví modré proužky na obrazovce, to samé udělá pokud pracuji v 3d v nějakém programu(třeba AutoCad), je to grafikou nebo něčím jiným?jinak při běžném používání jako surfování na netu nebo pouštění filmů jede bez problému.Grafika:Radeon 9550 Díky za rady