Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přihlášení Win XP

Zdravím, do PC moc nevidím, teď jsem přeinstaloval počítač, a po nějaké aktualizaci, kterých bylo spousty si mi po zapnutí PC objevila obrazovka, která mě nutí kliknout na uživatelský účet a až potom se mi objeví plocha. Jak a kde to mám odstranit? Chtěl bych, aby mi Win XP rovnou naběhli do plochy. Díky za rady nebo odkaz.

Já to dělával tak, že jsem v poslední fázi instalace, než se dělá účet (na monitoru je ten otazník) resetoval počítač a on se "nevytvořil".
Ale lepší je, udělat si k tomu co už je neprivilrgovaný a nepotřebuješ ani antivir
http://pc.poradna.net/a/view/308473-bezpecnost-na- internetu-pracujeme-s-neprivilegovanym-uctem-i

edit://na něj pak udělat ten autologon (viz výše) a nemusíš ani klikat