Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak udělat svuj server??

Ahoj, prosím mohli by jste mi napsta na E-mail: xxxxx?? Děkuji.

E-mail odstranen. Jednak kvuli spamu, druhak protoze jsme verejna poradna, ne zasilkova sluzba. Pokud jsi liny si prijit pro odpoved, zkus to prosim nekde jinde. (JaFi)

Metin2 soubory když zkopíruješ (server + klient) a předěláš a dáš do provozuschopného stavu přes FreeBSD sice pojede, ale Korejci tě budou atakovat. Budeš potřebovat dost silnou mašinu = dost hodně peněz a podle toho, jak se ptáš, no, asi na to nebudeš mít :)
mt2supreme.jecool.net
tam taky skončili, admin se vypařil, možná proto, že nevěděl jak dál (neměli peníze)