Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Router neprideli IP win7, xp bez problemov

mame router, doteraz bolo vsetko OK, XP, telefony . . . ziaden problem. Doniesli sme notebook, win7, vsetko nastavene ako na XP - automaticky, aj napriek tomu nedostane ip - dostane tu windowsovu . . . 169 . bla . bla .... kem mu zadam natvrdo IP adresu, 192.168.... tak nieje problem, internet ide. akonahle vratim automaticky, zmena IP na vnutornu 169.....

nejlepší by bylo dát sem celý výpis s tím nefungujícím dhcp:
start - spustit - cmd.exe [enter]:

ipconfig -all > ip.txt
notepad ip.txt

.. z notepadu přes flashku vyklopit sem.

nebo aspoň odebrat adaptér ve správci zařízení, restart, nový pokus.

jinak jestli se ti chce zkoušet celý postup co odebrat:
http://www.windowsbbs.com/networking/69939-unable- contact-your-dhcp-server-request-has-timed-out.htm l