Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradňa a kloni

V červenom bratovi bývali istú dobu kloni. Ak sa na to pamätáte. Jan Fiala napísal, že dá sa to riešiť tak, že sa dá Zabudol som heslo a keďže nemajú pravý mail, tak tým skončia. Nebolo to tak. Súbory cookie ostaliv platnosti a dalo sa pri automatickom registrovaní hnevať ďalej. Takže otázka: Ak zabudnem heslo a vyžiadam nové, vymažú sa cookie súbory týkajúce sa registrácie?

Tak je dobre, lebo na červenom bratovi to tak nefunguje a dá sa to zneužiť. Sám som nevedomky takto fungoval dva mesiace. Niekto sa ma chcel zbaviť a ťukol, že som zabudol heslo a mail mi kvasil v schránke dva mesiace. Použil som ho až po preinštalovaní Windows pred dva a pol mesiacom.

Koukám, že na Big Brtoherovi si někdo krátil dlouhou chvíli ničením hesel. Mě (i Remcovi) se to též stalo a myslel jsem, že to byl ojedinělý případ. Páč dotyčný tím nic nezíská, uniká mi smysl jeho počínání, obzvlášť hromadně. Nic, kromě vynaložené námahy tím přeci nezíská.