Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kde najít WPA2 ?

ahoj, potřebuji najít v počítači heslo k WPA2 ale nevím, kde. Potřebuji ho kvůli přístupu na xbox live. Děkuji předem a doufám, že víte co mám na mysli.

V pravo dole v blízkosti hodín je oblasť oznámení - system tray...
ľavý klik na bezdrôtové zariadenie - pravý klik na SSID alebo prístupový bod, ku ktorému si pripojený, prejdi na vlastnosti - záložka zabezpečenie/security...
nechaj si zobraziť/ukázať znaky a prečítaj si key...

Aha, postup na XP. A jak to máme vědět?

Při vkládání dotazu tam máš napsáno:

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém nebo alespoň základní hardwarovou konfiguraci, na které se problém vyskytl (např. "Mám grafickou kartu ATI Sapphire Radeon 9250 128MB"). Pokud máte problém s konkrétním programem, nezapomeňte uvést jeho přesnou verzi (např. MS Office 2000 CZ, Firefox 1.5.0.2 apod.).

Jenže když to někdo nečte a pak se diví, tak co si myslet...