Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc problem

cawte prosim potrebujem pomoc ked hram nejaku hru napr.Word of Warcraft tak mi sekne cely pc zvuk este ide a potom nic..... minuli rok mi vsetko islo v pohode a teraz uz nie

aj ja mam ten isti problem...... čaute potrebujem pomoct ked spustim hru tak cca po 1 minute sa sekne cely pocitac a zvuk este ide ale asi po 20s prestane a pocitac pracuje na prazno mam novy ovladac na grafiku aj na zakladnu dosku ale ked hram counter-strike 1.6 tak mi to neurobi preco???? prosimm???