Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update

Zdravím všechny. Prosím o radu : Při zjišťování aktualizací služby Windows Update mi pořád vyskakuje chyba "80072EFE". Už jsem snad vyzkoušel vše ( nápovědu na stránkách Microsoftu, pomoc kamarádů atd. ) a pořád je to stejné.

Může mi někdo poradit, Předem děkuji.

na sedmičkách je poradce při potížích, taky existuje Microsoft Fix it Center - je to sada šikovných postupů, plně automatická. ale na tvůj linux nevím radu. konkrétní chyba co je uvedena nahoře, znamená blokování nějakého placebo blokovátka.